Sevgilisiyle görüntülendi! Bülent Şakrak’tan ‘ihanet’ iddiasına cevap

Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci, 10 Temmuz 2023’te İzmir Ödemiş Adliyesi’nde 15 dakika süren duruşma sonunda anlaşmalı olarak boşanmıştı. Şakrak’ın, ayrılık sonrası ‘Maviye Sürgün’ dizisindeki rol arkadaşı Esra Akpınar ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Akpınar ile Şakrak’ın sürpriz ilişkisi, iki hafta önce belgelenmişti. Etiler’deki bir mekana gelen ikili, aynı araçtan arkadaşlarıyla beraber inmişti.

“BİZİ BİLEN BİLİR”

“Ceyda Düvenci ile ayrılığınızın sebebinin Esra Hanım olduğu iddia edildi. Neler söyleyeceksiniz?” sorusuna ünlü oyuncu, “Arkadaşlar bizi bilen bilir, bilmeyen de kendisi bilir” yanıtı vermişti.

NİŞANTAŞI AŞIKLARI

Özel hayatlarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen oyuncu çift, son olarak Nişantaşı’nda bir eczane çıkışı objektiflere yansıdı.

“BU HABERLER TAMAMEN YALAN”

Tedirgin halleriyle dikkat çeken Akpınar, hemen otoparka gitti. Şakrak ise “eski eşine ihanet ettiği” yönündeki çok konuşulan haberlere isyan etti.

İddia edildiği gibi yeni ilişkisi nedeniyle evliliğinin bitmediğini söyleyen 46 yaşındaki oyuncu, “Bu haberler tamamen yalan. Saçma sapan şeyler, deli saçması” sözleriyle iddiaları reddetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x